Dotacje dla Branż HoReCa, Turystyki i Kultury

Od 2024 roku startuje program dotacji dla branż hotelarskiej, gastronomicznej (HoReCa), turystycznej oraz kulturalnej. Inicjatywa ta, finansowana przez Krajowy Plan Odbudowy, ma na celu wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dotkniętych skutkami pandemii COVID-19.


Warunki Dotacji


Kryteria kwalifikacyjne


Branże i Kody PKD

Dotacje dostępne dla przedsiębiorstw z następującymi kodami Polskiej Klasyfikacji Działalności:


Możliwe inwestycje:


Instytucje Odpowiedzialne za Przyjmowanie Wniosków


Szczegółowe wytyczne i regulaminy zostaną udostępnione przez operatorów regionalnych w I kwartale 2024 r. Warto już teraz zarezerwować czas na przygotowanie się do procesu aplikacyjnego i zgłębienie wymagań konkursowych. Umów się z nami na konsultację, to nic nie kosztuje.


Dostępność informacji: szczegóły, regulaminy i wzory wniosków dostępne będą na stronach wybranych instytucji i oczywiście u nas w biurze.


Kontakt i Wsparcie

Nasza firma oferuje pomoc w przygotowaniu do procesu aplikacyjnego:Zachęcamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje ten program dotacji. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w rozwoju Twojej firmy i pomóc Ci wykorzystać te środki na maksymalizację potencjału Twojej działalności.


Podsumowanie

Program dotacji dla branż HoReCa, turystyki i kultury to szansa na rozwój i modernizację działalności dla firm, które doświadczyły negatywnych skutków pandemii. Kluczowe aspekty to: bezzwrotne dotacje, konkretne kryteria i kody PKD, różnorodność możliwych inwestycji oraz regionalne instytucje odpowiedzialne za przyjmowanie wniosków. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wsparcia i zapewniamy, że nasz zespół ekspertów pomoże Państwu w każdym etapie procesu aplikacyjnego, w trakcie realizacji projektu oraz jego rozliczenia.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwój Twojego biznesu!
Przykładowe wydatkiPrzykładowa dywersyfikacja


Zachęcamy do kontaktu, aby poznać Państwa potrzeby i przedstawić ofertę współpracy – tel. 666019491 , e-mail: kontakt@integrumgroup.pl